infolinia banku pko

Infolinia PKO

Oferta banku PKO

Bank PKO w dalszym ciągu niezmiennie prowadzi w rozmaitych rankingach popularności oraz dostępności swoich usług wśród klientów w Polsce. Co w takim razie za tym przemawia? W tym miejscu wskazać należy na szeroko rozbudowaną ofertę, która jest adresowana zarówno do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, czy też nawet tzw. organizacji non – profit, czyli zwłaszcza organizacji pozarządowych takich jak fundacje czy też stowarzyszenia. Oprócz tego zwrócić uwagę należy na pokaźną sieć oddziałów banku w całej Polsce oraz działania marketingowe (w tym również kampanie reklamowe).

Infolinia PKO

Stosunkowo nowym, ponieważ stale ulepszanym produktem banku jest możliwość korzystania z infolinii banku. Na czym to polega? Wybierając numer 800 302 302 łączymy się z bezpłatną infolinią banku. W pierwszej kolejności wskazać należy, iż decydując się na rozmowę z konsultantem banku właśnie w taki sposób, należy mieć już uprzednio przygotowany dowód osobisty (celem zweryfikowania numeru PESEL danego klienta), a także dysponować indywidualnym numerem klienta banku. Co więcej, konsultanci infolinii chętnie udzielają informacji dla osób, które nie są klientami banku PKO, aczkolwiek są zainteresowane jego ofertą czy też aktualnie dostępnymi produktami bankowymi (oferta kredytowa, wysokość RRSO, opłaty prowizyjne, itd.).

Co można uzyskać?

Konsultant bezpłatnej infolinii banku PKO może doradzić w sprawach związanych z bankowością indywidualną. Na przykład problem z logowaniem do systemu bankowości elektronicznej można załatwić za pośrednictwem jednego połączenia. Ponadto możemy złożyć wniosek o kredyt gotówkowy i wiele innych.

Jak załatwić sprawę za pośrednictwem infolinii banku PKO?

W związku z powyższym, wskazać należy, iż niektóre sprawy można załatwić bez wychodzenia z domu, wygodnie oraz komfortowe i to właśnie za pośrednictwem infolinii banku PKO. Konsultanci sprawnie zdefiniują nasz problem oraz dobiorą do niego stosowne oraz adekwatne rozwiązania. Pamiętać należy, iż infolinia banku PKO jest całkowicie bezpłatna.

Dodaj komentarz