getin bank opinie

Jakie krążą opinie o Getin Bank?

Banki w dzisiejszych czasach muszą się bardzo mocno starać, żeby odpowiednio zachęcić do siebie klientów. W związku z tym obecnie banki prześcigają się w swoich ofertach, starając się dotrzeć do jak największej liczby klientów, inwestując w różnego rodzaju reklamy w telewizji, czy też w prasie. Bankom zależy na tym, żeby przyciągnąć do siebie potencjalnych konsumentów. Jednym z banków, które starają się rożnymi sposobami zachęcić do siebie klientów jest Getin Bank. Możemy szerzej poczekać o tym banku na stronie internetowej, jaką znajdziemy pod adresem https://www.czerwona-skarbonka.pl/getin-bank-opinie-i-recenzja/.

Getin Ban – informacje, o których warto wiedzieć

Ten właśnie bank powstał w październiku 1990 roku, kiedy to powstał również Górnośląski Bank Gospodarczy SA. Na samym początku działał on lokalnie, zwłaszcza w Katowicach oraz w innych miastach na śląsku. Następnie w 1995 roku strategicznym inwestorem tego banku został Powszechny Bank Kredytowy, natomiast w roku 2002 bank ten działał w ramach banku BPH. Ważną datą la tego banku jest maj 2004 roku, kiedy to nastąpiło przejęcie GBP przez wrocławską instytucję Getin Holding. Kilka miesięcy później zdecydowano się zmienić nazwę na Getin Bank SA. Już, kiedy instytucja ta działała pod nową nazwą, polski bank w grudniu 2004 roku przejął Bank Przemysłowy w Łodzi, natomiast w marcu 2006 roku podjęto decyzję o włączeniu placówki WBC do stacjonarnej oferty bankowości, jaką dysponuje Getin Bank, a dodatkowo w ramach tamtej instytucji powołano do życia bank, którego domeną są usługi premium, który to nosi Nazwę Noble Bank.

Kolejną bardzo ważną datą, jeżeli chodzi o Getin Bank jest styczeń 2010 roki, kiedy właściciel Getin Bank oraz Noble Bank przeprowadził fuzję obu banków i tym samym utworzył nowy bank, który działa w formie spółki akcyjnej i nosi nazwę Getin Noble Bank. Dzięki tej fuzji powstał ogromny bank, który swoją główną siedzibę ma w Warszawie i specjalizuje się w bankowości uniwersalnej. Instytucja ta działa jako bank komercyjny. Należy również wspomnieć o tym, że Getin Noble Bank jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Właśnie od tego momentu Getin Bank ten zajmuje się oferowaniem swoich usług klientom prywatnym, natomiast Noble Bank skupia się na usługach premium, ale oba te banki działają w ramach jednej spółki.

Co musimy wiedzieć o opiniach na temat Getin Bank?

Obecnie bankowość bardzo się rozwinęła i dopasowała oferowane przez siebie usługi do oczekiwań klientów. Zdecydowana większość osób woli załatwiać różnego rodzaju sprawy przez internet, ponieważ wówczas nie musimy się specjalnie fatygować do banku, co może być naprawdę kłopotliwe. Przede wszystkim, dzięki bankowości internetowej jesteśmy w stanie nie tylko załatwić różne sprawy, ale również porównać oferty różnych banków.  Getin Bank opinie pośród swoich klientów ma bardzo dobrze, jest on ceniony przede wszystkim za wszechstronne usługi, które zawsze dopasowana są indywidualnie do potrzeb każdego klienta banku.

Dodaj komentarz