monify opinie

Czy zebrane przez Monify opinie są pozytywne?

Prowadzenie przedsiębiorstwa to nie tylko sposób na realizację własnych pasji, zrobienie użytku ze swojej żyłki do prowadzenia interesów i zarabiania na życie na własnych zasadach. To również ogromna odpowiedzialność, nie tylko za siebie, ale i za całą firmę, włącznie z zatrudnionymi w niej pracownikami. Posiadając własny biznes nierzadko stajemy przed koniecznością podjęcia ryzyka, dokonania inwestycji, lub odczuwamy powszechne rynkowe problemy. Niekiedy oznacza to nagłe i dotkliwe nadszarpnięcie firmowego kapitału. Jak poradzić sobie z taką sytuacją, by wyjść z niej obronną ręką i nie zaszkodzić wizerunkowi przedsiębiorstwa? Interesującym rozwiązaniem są pożyczki oferowane przez firmy pożyczkowe, takie jak Monify, które posiadają również ofertę skierowaną do właścicieli działalności gospodarczych. Czy to korzystne rozwiązanie i co mówią na temat Monify opinie konsumentów? Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Z pomocą dla przedsiębiorców

Firmy pożyczkowe słyną przede wszystkim ze swojej otwartości na klientów różnego rodzaju, z niewielkiej ilości formalności, których należy dopełnić by uzyskać gotówkę oraz korzystnych promocji. Choć większość z nich kojarzona jest raczej z instytucjami nastawionymi na współpracę z osobami fizycznymi, niektóre z nich specjalizują się wyłącznie we współpracy z przedsiębiorcami. Właśnie na takim rodzaju usług opiera swoją działalność łotewska firma Monify. Na polskim rynku pojawiła się w 2017 roku, od tego czasu skutecznie się rozwijając i zyskując coraz więcej klientów. Aby móc ubiegać się o środki otrzymane od tej instytucji pozabankowej należy spełnić następujące wymagania:

  • posiadanie ważnego dowodu osobistego
  • posiadanie polskiego obywatelstwa
  • ukończenie osiemnastego roku życia
  • prowadzenie działalności gospodarczej
  • posiadanie rachunku bankowego

Czy dopełnienie tych podstawowych warunków jest jednoznaczne z otrzymaniem pożyczki? Niekoniecznie. Firma dokona jeszcze weryfikacji historii finansowej i zdolności kredytowej wnioskującego. Uczyni to poprzez sprawdzenie informacji zamieszczonych w publicznych i niepublicznych rejestrach finansowych, takich jak przykładowo: Biuro Informacji Kredytowej, czy Biura Informacji Gospodarczej. Jeśli wiemy, że również i to nie będzie dla nas przeszkodą, możemy śmiało złożyć wniosek o otrzymanie środków.

Co mówią na temat Monify opinie klientów?

W przypadku Monify opinie na temat procedur są pozytywne i chwalą firmę zwłaszcza za przejrzystość zasad. Pierwszym krokiem jest odwiedzenie strony internetowej i określenie sumy, o jaką zamierzamy się starać oraz czasu spłaty. System przedstawi szczegółową kalkulację rat i oprocentowania. Gdy je zaakceptujemy, nadchodzi kolej na wypełnienie podstawowych danych: osobowych oraz tych dotyczących prowadzonej działalności i dołączenie niezbędnych dokumentów. Akceptacja wniosku oznacza, że pieniądze trafią na nasze konto w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli chodzi o firmę Monify opinie konsumentów są w większości pełne pochwał. Doceniają oni wysoką maksymalną kwotę pożyczki, która sięga 400 000 zł, jasne procedury, międzynarodowy status przedsiębiorstwa oraz szybkość wypłaty środków.

Dodaj komentarz