Jakie promocje oferują firmy pożyczkowe?

W poszukiwaniu pożyczki bardzo łatwo się pogubić ze względu na szeroką ofertę firm pożyczkowych. Często można liczyć na korzystniejsze warunki i dzięki temu łatwiej podjąć decyzję. Zobacz, jakie promocje oferują firmy pożyczkowe.

Promocyjne oprocentowanie

Podstawową różnicą w przypadku ofert różnych firm pożyczkowych jest wysokość oprocentowania. Może się ona różnić znacząco, dlatego zawsze należy sprawdzić ofertę pod tym kątem. Wielu pożyczkodawców organizuje akcje promocyjne, na przykład przed świętami, w ramach których pożyczki kuszą przystępniejszym oprocentowaniem. Istotny jest wskaźnik określany skrótem RRSO. To on obrazuje, z jakim kosztem pożyczki trzeba się liczyć. Pod pojęciem Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania kryje się koszt odsetek i innych opłat okołopożyczkowych, w tym prowizji, opłaty przygotowawczej, ewentualnego ubezpieczenia.

Promocja dla nowego klienta

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z usług danej firmy pożyczkowej, masz szansę pożyczyć niewielką sumę pieniędzy w postaci chwilówki zupełnie za darmo. Takie pożyczki za darmo pozwalają na bezkosztowe pożyczenie pieniędzy. To okazja dla solidnych pożyczkobiorców, gdyż warunkiem skorzystania z promocji jest terminowa spłata zobowiązania finansowego. Tylko w takim przypadku można liczyć na pożyczkę bez prowizji i innych opłat. Pożyczając 500 zł, będziesz musiał zwrócić te 500 zł w określonym w umowie terminie.

Promocja dla stałego klienta

Jeśli jesteś stałym klientem konkretnej firmy pożyczkowej i terminowo regulujesz spłatę pożyczek, to możesz liczyć na liczne przywileje z tego tytułu. Jednym z nich jest możliwość wnioskowania o wyższą kwotę pożyczki, nawet w przypadku tej krótkoterminowej. W niektórych firmach pożyczkowych stali klienci mogą być udział w różnych programach lojalnościowych, na przykład poprzez uczestnictwo w kursach edukacyjnych o finansach można zdobyć bonus w postaci dodatkowej gotówki. Klient rzetelny może zyskać więcej. Czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu pożyczki może być znacznie krótszy.

Promocje cykliczne

Wiele firm pożyczkowych organizuje promocje na usługi finansowe z okazji świąt, rozpoczynającego się okresu urlopowego czy też początku roku szkolnego. Takie akcje organizowane są zwłaszcza wtedy, kiedy wzrasta liczba zainteresowanych pożyczeniem pieniędzy.

Wszystkie promocje trzeba uważnie prześledzić. Często niektóre z nich mogą okazać się wyjątkowo atrakcyjne.

Dodaj komentarz