kuki opinie

Po szybką pożyczkę do Kuki. Sprawdź opinie o Kuki.pl

Często bywa tak, że potrzebujemy dodatkowych środków i nie mamy pomysłu skąd je wziąć. W naszym życiu mogą zdarzyć się nieprzewidziane okoliczności, które będą generować dodatkowe koszty. Czasem w takim wypadku na rodzinę nie możemy liczyć, gdyż w tych czasach większość z nas ma problem z wygospodarowaniem dodatkowej gotówki. Wizyta w banku również niekoniecznie musi zakończyć się sukcesem, gdyż bank może uznać, że nie posiadamy dostatecznie dużej zdolności kredytowej. Wówczas pozostają instytucje oferujące tak zwane chwilówki.

W przypadku potrzeby pożyczenia szybko i większej ilości pieniędzy z pomocą przychodzi strona Kuki świadcząca swoje usługi pod adresem www.kuki.pl. Właścicielem strony jest firma Fincapital Sp. z o.o., która oferuje błyskawiczne pożyczki przez internet do kwoty nawet 15000zł. Pożyczkę otrzymasz błyskawicznie na swój rachunek bankowy. Za pierwszym razem możesz pożyczyć do 5000zł na okres do 30 dni. Pierwsza pożyczka jest za darmo. Nie płacisz żadnych kosztów, odsetek, ani prowizji (dotyczy to pożyczek spłaconych terminowo).

Kto może skorzystać z oferty Kuki?

Pożyczkobiorcą w Kuki może być każda osoba, która ukończyła 20, a nie skończyła 75 lat, osoba musi posiadać polskie obywatelstwo oraz dowód osobisty, a także rachunek w polskim banku (do weryfikacji, dlatego też nie akceptowane są przelewy ze SKOKów) oraz numer telefonu komórkowego. Jeżeli spełniasz te wymagania to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wnioskować o pożyczkę. W tym celu wypełnij prosty formularz na stronie w którym musisz podać jedynie swoje dane kontaktowe, numer PESEL oraz podać dane finansowe tj. źródło utrzymania (umowa o pracę, umowa cywilno-prawna, emerytura/renta czy podać, że jest się osobą bezrobotną/otrzymującą nieregularne dochody).

Po wypełnieniu wniosku o pożyczkę będziemy poproszeni o przelanie na konto Pożyczkodawcy kwoty 1 grosz ze swojego rachunku bankowego (musi być to własny rachunek, aby dane pokrywały się z tymi wpisanymi we wniosku). Firma posiada rachunki w kilku największych bankach, więc weryfikacja twojego wniosku nie powinna zająć dłużej niż kwadrans. Wnioski są rozpatrywane przez 7 dni w tygodniu, więc o pożyczkę możesz wnioskować także w weekend. Po weryfikacji otrzymasz decyzję na swój adres e-mail. Jeżeli decyzja będzie pozytywna – pieniądze bezzwłocznie zostaną przelane na twoje konto. Jeżeli decyzja będzie negatywna (np. przez negatywny wpis w bazach dłużników takich jak ERIF, KRD czy Infomonitor) zostaniesz o tym poinformowany.

Poznaj zalety i opinie Kuki

Kuki cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, którzy mieli już okazję pożyczyć w tej firmie. Pomocny w zasięgnięciu niezbędnych informacji o konkretnej firmie pożyczkowej może być internet. Tam możemy znaleźć wszystkie opinie o firmie, z usług której mamy zamiar skorzystać i zasięgnąć rady doświadczonych Pozytywne opinie o kuki, które są dostępne na stronach branżowych takich jak https://www.czerwona-skarbonka.pl/kuki-opinie/ świadczą o tym, że jest to firma oferująca pożyczki o niskich kosztach (wręcz zerowych, gdyż pierwsza pożyczka jest za darmo – RRSO 0%) oraz obsługa klienta na wysokim poziomie.

Dodaj komentarz